Наукова періодика України Могилянський математичний журнал


Прончук Л. С. 
Антиподальнi графи дiаметра 4 / Л. С. Прончук // Могилянський математичний журнал. - 2018. - Т. 1. - С. 34-37. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/mohmathj_2018_1_10
  Повний текст PDF - 284.223 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Прончук Л.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Прончук Л. С. Антиподальнi графи дiаметра 4 / Л. С. Прончук // Могилянський математичний журнал. - 2018. - Т. 1. - С. 34-37. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/mohmathj_2018_1_10.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського