Наукова періодика України Клиническая онкология


Мальцев Д. В. 
Дефіцит природних кілерів і/або природних кілерних Т-лімфоцитів як причина злоякісних новоутворень у людей (огляд літератури) / Д. В. Мальцев, Г. А. Гірна // Клиническая онкология. - 2018. - Т. 8, № 1. - С. 34-39. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/klinonk_2018_8_1_7
Дефіцити природних кілерів і природних кілерних Т-лімфоцитів - одні з найпоширеніших у людській популяції первинних імунодефіцитних хвороб, які проявляються у вигляді рецидивних інфекцій, викликаних умовно-патогенними і опортуністичними внутрішньоклітинними мікроорганізмами, а також аутоімунних, алергічних, імунозапальних та онкологічних ускладнень. Злоякісні новоутворення є характерним проявом таких імунодефіцитів, зважаючи на важливу роль кілерних клітин у забезпеченні протипухлинного імунітету. Проведено аналіз наукових публікацій з проблеми онкологічних проявів дефіцитів природних кілерів і природних кілених Т-лімфоцитів у людей. У лікуванні цих імунодефіцитних хвороб застосовують препарати інтерферонів різних класів, рекомбінантного інтерлейкіну-2 та тимозину-альфа1. Імунотропний препарат альфа-бета-дефензинів нещодавно продемонстрував ефективність в усуненні дефіциту природних кілерів і природних кілерних Т-лімфоцитів у дітей та дорослих у кількох невеликих контрольованих клінічних дослідженнях і є перспективним засобом базисної імунотерапії таких імунодефіцитів.
  Повний текст PDF - 226.95 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Мальцев Д.
 • Гірна Г.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Мальцев Д. В. Дефіцит природних кілерів і/або природних кілерних Т-лімфоцитів як причина злоякісних новоутворень у людей (огляд літератури) / Д. В. Мальцев, Г. А. Гірна // Клиническая онкология. - 2018. - Т. 8, № 1. - С. 34-39. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/klinonk_2018_8_1_7.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Мальцев Дмитро Валерійович (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського