Наукова періодика України Клінічна анатомія та оперативна хірургія


Гошовська А. В. 
Зміни кардіотокографічних показників у жінок з переношеною вагітністю / А. В. Гошовська, В. М. Гошовський, В. В. Місенко // Клінічна анатомія та оперативна хірургія. - 2016. - Т. 15, № 4. - С. 88-91. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/kaoch_2016_15_4_21
Наведено основні показники діагностики внутрішньоутробного стану плода у жінок з переношеною вагітністю. Кардіотокографічна діагностика - це одна із перших ланок віддзеркалення внутрішньоутробного стану плода, що слугує сигналом для подальшого спостереження і тактики ведення жінок в терміні гестацій більше 40 тижнів. Більш значні порушення параметрів, які діагностовано під час запису кардіотокограм у жінок з переношеною вагітністю, а саме, зниженням АМО та кількості осциляцій, зменшення кількості акцелерацій, одночасне збільшення варіабельних, глибоких, довготривалих децелерацій під час вагітності та виникнення пізніх децелерацій в пологах (dipII, dipIII), зростання відсотка стабільного ритму зі значними ділянками монотонності і синусоїдального ритму вказував на порушення внутрішньоутробного стану плода: гіпоксію, дистрес плода та порушення плацентарного кровообігу у 87,6 % випадків жінок з переношеною вагітністю. Необхідно зазначити, що за даними КТГ у більшості жінок контрольної групи був діагностований задовільний стан плода.Наведено основні показники діагностики внутрішньоутробного стану плода у жінок з переношеною вагітністю. Кардіотокографічна діагностика - це одна із перших ланок віддзеркалення внутрішньоутробного стану плода, що слугує сигналом для подальшого спостереження і тактики ведення жінок в терміні гестацій більше 40 тижнів. Більш значні порушення параметрів, які діагностовано під час запису кардіотокограм у жінок з переношеною вагітністю, а саме, зниженням АМО та кількості осциляцій, зменшення кількості акцелерацій, одночасне збільшення варіабельних, глибоких, довготривалих децелерацій під час вагітності та виникнення пізніх децелерацій в пологах (dipII, dipIII), зростання відсотка стабільного ритму зі значними ділянками монотонності і синусоїдального ритму вказував на порушення внутрішньоутробного стану плода: гіпоксію, дистрес плода та порушення плацентарного кровообігу у 87,6 % випадків жінок з переношеною вагітністю. Необхідно зазначити, що за даними КТГ у більшості жінок контрольної групи був діагностований задовільний стан плода.
  Повний текст PDF - 308.921 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Гошовська А.
  • Гошовський В.
  • Місенко В.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Гошовська А. В. Зміни кардіотокографічних показників у жінок з переношеною вагітністю / А. В. Гошовська, В. М. Гошовський, В. В. Місенко // Клінічна анатомія та оперативна хірургія. - 2016. - Т. 15, № 4. - С. 88-91. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/kaoch_2016_15_4_21.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Гошовська Аліса Володимирівна (медичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського