Наукова періодика України Клінічна анатомія та оперативна хірургія


Іліка В. В. 
Обгрунтування можливості застосування морфологічних методів дослідження для ви-вчення процесів вільнорадикального окиснення біополімерів (огляд літератури) / В. В. Іліка, О. М. Давиденко, К. Г. Тащук, О. В. Гарвасюк // Клінічна анатомія та оперативна хірургія. - 2016. - Т. 15, № 3. - С. 110-116. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/kaoch_2016_15_3_30
На підставі проведеного аналізу встановлено, що нині за допомогою морфологічних методів можна вивчати і кількісно оцінювати окремі аспекти вільнорадикальних процесів: відносну концентрацію нітропероксидів (метод хемілюмінесценції з люмінолом на заморожених гістологічних зрізах у поєднанні з комп'ютерною оцінкою інтенсивності світіння), окиснювальну модифікацію білків (гістохімічна реакція на "кислі" та "основні" білки з бромфеноловим синім за Mikel Calvo у поєднанні з мікроспектрофотометрією за коефіцієнтом R/B), окиснення сульфгідрильних груп (гістохімічна фері-феріціанідна реакція за Ліллі у поєднанні з комп'ютерною мікроденситометрією), протиоксидантні речовини - сумарний глутатіон, глутатіон-S-трансфераза, протеїн Bcl-2 (імуногістохімічний метод у поєднанні з комп'ютерною мікроденситометрією).
  Повний текст PDF - 374.991 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Іліка В.
 • Давиденко О.
 • Тащук К.
 • Гарвасюк О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Іліка В. В. Обгрунтування можливості застосування морфологічних методів дослідження для ви-вчення процесів вільнорадикального окиснення біополімерів (огляд літератури) / В. В. Іліка, О. М. Давиденко, К. Г. Тащук, О. В. Гарвасюк // Клінічна анатомія та оперативна хірургія. - 2016. - Т. 15, № 3. - С. 110-116. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/kaoch_2016_15_3_30.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Давиденко Оксана Миколаївна (медичні науки)
 • Тащук Корній Григорович (фармацевтичні науки)
 • Гарвасюк Олександра Василівна (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського