Наукова періодика України Клінічна анатомія та оперативна хірургія


Бирчак І. В. 
Особливості тромбоцитарно-судинного гемостазу у жінок з аномальними матковими кровотечами на тлі поліпа ендометрія / І. В. Бирчак // Клінічна анатомія та оперативна хірургія. - 2016. - Т. 15, № 3. - С. 35-37. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/kaoch_2016_15_3_11
Досліджено тромбоцитарно-судинний гемостаз у жінок з аномальними матковими кровотечами на тлі поліпа ендометрія. Наведено нові дані щодо особливостей певних ланок системи регуляції агрегатного стану крові за умов розвитку постгеморагічної анемії. Чітко показано, що зміни в системі регуляції агрегатного стану крові у жінок з високим ступенем анемізації є проявом субклінічного внутрішньосудинного згортання крові.
  Повний текст PDF - 327.462 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Бирчак І.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Бирчак І. В. Особливості тромбоцитарно-судинного гемостазу у жінок з аномальними матковими кровотечами на тлі поліпа ендометрія / І. В. Бирчак // Клінічна анатомія та оперативна хірургія. - 2016. - Т. 15, № 3. - С. 35-37. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/kaoch_2016_15_3_11.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Бирчак Інна Володимирівна (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського