Наукова періодика України Клінічна анатомія та оперативна хірургія


Савка І. Г. 
Особливості мікроскопічної будови довгих трубчастих кісток нижньої кінцівки за аналізом органічної складової в судово-медичному відношенні / І. Г. Савка // Клінічна анатомія та оперативна хірургія. - 2016. - Т. 15, № 2. - С. 101-103. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/kaoch_2016_15_2_28
Вивчено основні морфологічні компоненти, що характеризують мікроскопічну будову в ділянці діафізів довгих трубчастих кісток нижньої кінцівки. Досліджено особливості розподілу органічної складової у проксимальних, середніх і дистальних третинах діафізів стегнової, великогомілкової і малогомілкової кісток за їх повним обводом: у передніх, задніх, присередніх і бічних секторах. Вказано на необхідність урахування впливу основних структурних компонентів кісткової тканини на закономірності руйнації кісток у практиці сучасної судово-медичної експертизи.
  Повний текст PDF - 506.089 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Савка І.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Савка І. Г. Особливості мікроскопічної будови довгих трубчастих кісток нижньої кінцівки за аналізом органічної складової в судово-медичному відношенні / І. Г. Савка // Клінічна анатомія та оперативна хірургія. - 2016. - Т. 15, № 2. - С. 101-103. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/kaoch_2016_15_2_28.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Савка Іван Григорович (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського