Наукова періодика України Клінічна анатомія та оперативна хірургія


Наварчук Н. М. 
Особливості будови підборідного нерва та варіантна анатомія підборідного отвору / Н. М. Наварчук // Клінічна анатомія та оперативна хірургія. - 2016. - Т. 15, № 2. - С. 66-68. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/kaoch_2016_15_2_19
Комплексне вивчення особливостей будови підборідного отвору (ПО) та підборідного нерва, визначення розмірів та розташування ПО на нижній щелепі залежно від статі та форми черепа може покращити діагностику, планування та виконання хірургічних втручань у стоматологічній практиці. ПО має різну величину, форму й розташування: як до основи середньої лінії, так і до основи щелепи, виражено корелює зі статтю та типом черепа. Розташування підборідного нерва є варіабельним та асиметричним стосовно нижньої щелепи і від одного потужного стовбура без відгалужень, до серії дрібних гілочок, що розгалужуються в ділянці ПО.
  Повний текст PDF - 300.263 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Наварчук Н.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Наварчук Н. М. Особливості будови підборідного нерва та варіантна анатомія підборідного отвору / Н. М. Наварчук // Клінічна анатомія та оперативна хірургія. - 2016. - Т. 15, № 2. - С. 66-68. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/kaoch_2016_15_2_19.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Наварчук Наталія Миколаївна (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського