Наукова періодика України Журнал фізичних досліджень


Knyazev M. A. 
Two-kink solution for the Hirota–Ramani equation for degenerated parameters / M. A. Knyazev // Журнал фізичних досліджень. - 2018. - Т. 22, Число 4. - С. 4001-1-4001-4. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/jphd_2018_22_4_3
  Повний текст PDF - 264.153 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Knyazev M.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Knyazev M. A. Two-kink solution for the Hirota–Ramani equation for degenerated parameters / M. A. Knyazev // Журнал фізичних досліджень. - 2018. - Т. 22, Число 4. - С. 4001-1-4001-4. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/jphd_2018_22_4_3.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського