Наукова періодика України Журнал математической физики, анализа, геометрии


Pastur L. 
Szegö-Type Theorems for One-Dimensional Schrödinger Operator with Random Potential / L. Pastur, M. Shcherbina // Журнал математической физики, анализа, геометрии. - 2018. - Т. 14, № 3. - С. 362-388.560
    Зміст випуску     Цитування публікації

Повний текст публікації буде доступним після 01.10.2020 р., через 560 днів


Цитованість авторів публікації:
  • Pastur L.
  • Shcherbina M.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Pastur L. Szegö-Type Theorems for One-Dimensional Schrödinger Operator with Random Potential / L. Pastur, M. Shcherbina // Журнал математической физики, анализа, геометрии. - 2018. - Т. 14, № 3. - С. 362-388.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського