Наукова періодика України Журнал математической физики, анализа, геометрии


Serbenyuk S. O. 
Non-Dierentiable Functions Dened in Terms of Classical Representations of Real Numbers / S. O. Serbenyuk // Журнал математической физики, анализа, геометрии. - 2018. - Т. 14, № 2. - С. 197-213.407
    Зміст випуску     Цитування публікації

Повний текст публікації буде доступним після 01.07.2020 р., через 407 днів


Цитованість авторів публікації:
  • Serbenyuk S.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Serbenyuk S. O. Non-Dierentiable Functions Dened in Terms of Classical Representations of Real Numbers / S. O. Serbenyuk // Журнал математической физики, анализа, геометрии. - 2018. - Т. 14, № 2. - С. 197-213.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського