Наукова періодика України Журнал математической физики, анализа, геометрии


Fenchenko V. 
Nonlinear Dynamics of Solitons for the Vector Modified Korteweg-de Vries Equation / V. Fenchenko, E. Khruslov // Журнал математической физики, анализа, геометрии. - 2018. - Т. 14, № 2. - С. 153-168.465
    Зміст випуску     Цитування публікації

Повний текст публікації буде доступним після 01.07.2020 р., через 465 днів


Цитованість авторів публікації:
  • Fenchenko V.
  • Khruslov E.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Fenchenko V. Nonlinear Dynamics of Solitons for the Vector Modified Korteweg-de Vries Equation / V. Fenchenko, E. Khruslov // Журнал математической физики, анализа, геометрии. - 2018. - Т. 14, № 2. - С. 153-168.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського