Наукова періодика України Журнал математической физики, анализа, геометрии


Dede M. 
Surfaces of Revolution with Vanishing Curvature in Galilean 3-Space / M. Dede, C. Ekici, W. Goemans // Журнал математической физики, анализа, геометрии. - 2018. - Т. 14, № 2. - С. 141-152.406
    Зміст випуску     Цитування публікації

Повний текст публікації буде доступним після 01.07.2020 р., через 406 днів


Цитованість авторів публікації:
  • Dede M.
  • Ekici C.
  • Goemans W.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Dede M. Surfaces of Revolution with Vanishing Curvature in Galilean 3-Space / M. Dede, C. Ekici, W. Goemans // Журнал математической физики, анализа, геометрии. - 2018. - Т. 14, № 2. - С. 141-152.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського