Наукова періодика України Історико-правовий часопис


Білостоцький С. 
Підсудність кримінальних справ у Львові у XVI-XVIII ст. / С. Білостоцький // Історико-правовий часопис. - 2016. - № 1. - С. 16-22. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ipch_2016_1_5
Досліджено юрисдикції судів Львова у кримінальних справах в XVI - XVIII ст. Проаналізовано правові акти, що визначають систему і компетенцію судів. Доведено, що судова система Львова в XVI - XVIII ст. була досить складною і заплутаною. Жителі Львова залежно від правового статусу і місця проживання підпадали під юрисдикцію різного права - магдебурского, земського, національних громад. Справи були підсудні міському магдебурзьким суду, гродським, змішаним, складеним, королівським судам і судам вірменської та єврейської націй. Відсутність принципів визначення підвідомчості і підсудності кримінальних справ викликали значні зловживання щодо їх розслідування, судового розгляду та виконання вироку.
  Повний текст PDF - 172.741 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Білостоцький С.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Білостоцький С. Підсудність кримінальних справ у Львові у XVI-XVIII ст. / С. Білостоцький // Історико-правовий часопис. - 2016. - № 1. - С. 16-22. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ipch_2016_1_5.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Білостоцький Степан Миронович (юридичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського