Наукова періодика України Історико-правовий часопис


Кахнич В. 
Утворення та діяльність кафедри канонічного права на юридичному факультеті Львівського університету у 1784-1864 рр. / В. Кахнич // Історико-правовий часопис. - 2015. - № 1. - С. 13-17. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ipch_2015_1_5
Розглянуто утворення та діяльність кафедри канонічного права на юридичному факультеті Львівського університету з 1784 року. Досліджено процес діяльності кафедри на різних етапах становлення юридичного факультету Львівського університету, його професорсько-викладацький склад. Проаналізовано значення багатьох завідувачів кафедри канонічного права та їх внесок у розвиток та діяльність кафедри.
  Повний текст PDF - 149.827 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Кахнич В.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Кахнич В. Утворення та діяльність кафедри канонічного права на юридичному факультеті Львівського університету у 1784-1864 рр. / В. Кахнич // Історико-правовий часопис. - 2015. - № 1. - С. 13-17. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ipch_2015_1_5.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Кахнич Володимир Степанович (юридичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського