Наукова періодика України Історія науки і техніки


Рудюк М. В. 
Внесок М. С. Філоненка в організацію роботи служби руху Південно-Західних залізниць / М. В. Рудюк // Історія науки і техніки. - 2014. - Вип. 5. - С. 83-95. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ictnt_2014_5_12
Висвітлено внесок визначного інженера залізничника М. С. Філоненка у становлення та розвиток організації експлуатаційної роботи залізниць Росії кінця ХIХ ст. Під час відрядження у США Філоненко М. С. ознайомився з системою руху на американських залізницях. Свої узагальнені спостереження він виклав у праці "Служба руху на Пенсільванських залізницях". На сьогоднішній день стаття надзвичайно актуальна в сучасних умовах організації експлуатаційної роботи на Українських залізницях.
  Повний текст PDF - 1.432 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Рудюк М.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Рудюк М. В. Внесок М. С. Філоненка в організацію роботи служби руху Південно-Західних залізниць / М. В. Рудюк // Історія науки і техніки. - 2014. - Вип. 5. - С. 83-95. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ictnt_2014_5_12.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського