Наукова періодика України Галицький лікарський вісник


Геник С. М. 
Синдром емоційного вигорання / С. М. Геник // Галицький лікарський вісник. - 2015. - Т. 22, число 2. - С. 163-165. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/glv_2015_22_2_55
Психологічна та душевна перевтома призводить до синдрому емоційного виснаження через надмірне навантаження і неадекватні міжособисті відношення. Перша ознака синдрому емоційного вигорання проявляється як перенапруження і вичерпання емоційних і фізичних ресурсів, а також відчуття втоми, що не проходить після нічного сну. Вигорання призводить до зниження професійної мотивації: напружена робота поступово перетворюється у беззмістовне заняття, появляється апатія і навіть негативізм до своїх обов'язків.
  Повний текст PDF - 900.325 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Геник С.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Геник С. М. Синдром емоційного вигорання / С. М. Геник // Галицький лікарський вісник. - 2015. - Т. 22, число 2. - С. 163-165. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/glv_2015_22_2_55.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського