Наукова періодика України Галицький лікарський вісник


Рейтмаєр М. Й. 
Інтеграція України в Європейський простір вищої освіти. Основні переваги і недоліки. Частина друга: недоліки / М. Й. Рейтмаєр // Галицький лікарський вісник. - 2012. - Т. 19, число 4. - С. 115-118. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/glv_2012_19_4_47
Показано значення глобалізаційних процесів на освітні реформи в Україні, викладено основні передумови виникнення Болонського процесу і створення Європейського простору вищої освіти. На основі власного досвіду і даних літератури висвітлено переваги та позитивні освітні тенденції, які одержала наша держава з часу підписання об'єднавчих європейських угод, проаналізовано їх реальні та потенційно можливі негативні наслідки.Показано вплив глобалізаційних процесів на освітні реформи в Україні, стисло викладено основні передумови виникнення Болонського процесу і створення Європейського простору вищої освіти. У першій частині цієї публікації на основі власного досвіду і даних літератури висвітлено переваги та позитивні освітні тенденції, які одержала наша держава з часу підписання об'єднавчих європейських угод, а в другій - проаналізовано їх реальні та потенційно можливі негативні наслідки.
  Повний текст PDF - 1.067 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Рейтмаєр М.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Рейтмаєр М. Й. Інтеграція України в Європейський простір вищої освіти. Основні переваги і недоліки. Частина друга: недоліки / М. Й. Рейтмаєр // Галицький лікарський вісник. - 2012. - Т. 19, число 4. - С. 115-118. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/glv_2012_19_4_47.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Рейтмаєр Михайло Йосипович (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського