Наукова періодика України Галицький лікарський вісник


Бобрикович О. С. 
Характеристика ліпідного і вуглеводного обміну у дітей з проявами метаболічного синдрому / О. С. Бобрикович // Галицький лікарський вісник. - 2012. - Т. 19, число 2. - С. 8-11. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/glv_2012_19_2_4
Обстежено 225 дітей віком від 14 до 18 років з різними проявами метаболічного синдрому з різних районів проживання щодо забезпеченості йоду. Вивчено фізичний розвиток (ріст, вага, індекс маси тіла, обвід талії та стегна). Біохімічні дослідження спрямовані на вивчення ліпідного і вуглеводного обміну у дітей. Доведено, що більше виражене ожиріння спостерігається серед дітей гірських районів проживання. Паралельно із наростанням ступеня ожиріння збільшуються порушення ліпідного і вуглеводного обміну у дітей з проявами метаболічного синдрому.
  Повний текст PDF - 1.339 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Бобрикович О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Бобрикович О. С. Характеристика ліпідного і вуглеводного обміну у дітей з проявами метаболічного синдрому / О. С. Бобрикович // Галицький лікарський вісник. - 2012. - Т. 19, число 2. - С. 8-11. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/glv_2012_19_2_4.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Бобрикович Ольга Сергіївна (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського