Наукова періодика України Галицький лікарський вісник


Павленко О. В. 
Біомеханічні фактори ризику при протезуванні на внутрішньокісткових дентальних імплантатах / О. В. Павленко, О. Ф. Сіренко // Галицький лікарський вісник. - 2012. - Т. 19, число 1. - С. 45-47. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/glv_2012_19_1_16
Зазначено, що заміщення часткових дефектів зубних рядів ортопедичними конструкціями з опорою на внутрішньокісткові дентальні імплантати (ВКДІ) потребує вибору раціонального плану лікування на базі об'єктивних інструментальних і комп'ютеризованих методів обстеження. Проведено обстеження 47 осіб віком від 24 до 55 років, яким установлено 92 ВКДІ. На базі клінічних та інструментальних даних доведено, що застосування методу частотно-резонансного аналізу дозволяє своєчасно відреагувати на зміни шляхом переоцінки плану ортопедичних заходів із можливістю продовження періоду тимчасової реабілітації та досягнення оптимальних результатів за допомогою індивідуалізованого підходу до тактики лікування. Розрахунок біомеханічних схем функціонування ортопедичних конструкцій на імплантатах на етапі планування дозволяє знизити ризик виникнення ускладнень як у найближчий час, так і у віддалені строки після протезування. Сучасні технології вимірювання стабільності дентальних імплантатів, а також комп'ютерного аналізу оклюзійних взаємовідносин дозволять об'єктивізувати індивідуальний підхід до ортопедичної реабілітації пацієнтів за допомогою конструкцій на ВКДІ.
  Повний текст PDF - 1.066 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Павленко О.
 • Сіренко О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Павленко О. В. Біомеханічні фактори ризику при протезуванні на внутрішньокісткових дентальних імплантатах / О. В. Павленко, О. Ф. Сіренко // Галицький лікарський вісник. - 2012. - Т. 19, число 1. - С. 45-47. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/glv_2012_19_1_16.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Павленко Олексій Володимирович (медичні науки)
 • Павленко Олена Віталіївна (медичні науки)
 • Сіренко Олександра Федорівна (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського