Наукова періодика України Формування ринкових відносин в Україні


Андрусь О. І. 
Проблема забезпечення ефективності управління логістичними процесами підприємств легкої промисловості / О. І. Андрусь, Н. С. Беляєва // Формування ринкових відносин в Україні. - 2019. - № 5. - С. 61-69. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/frvu_2019_5_10
Предмет дослідження - сукупність теоретичних, методичних і практичних основ забезпечення ефективності управління логістичними процесами підприємств легкої промисловості. Мета дослідження - обгрунтування здатних до самонавчання технологій підвищення ефективності управління логістичними процесами підприємств легкої промисловості України. В ході дослідження та узагальнення використано загальнонаукові та спеціальні методи для забезпечення ефективності управління логістичними процесами підприємств легкої промисловості. Подані результати розроблення та впровадження в практику логістичних процесів підприємств легкої промисловості здатних до самонавчання інформаційних технологій, створених на основі алгоритму AlphaDP, який не використовує сформованих на основі думок фахівців-експертів масивів даних, а має вертикальні та горизонтальні цикли самостійного аналізу потоків інформації. Інноваційні логістичні інформаційні технології є справжнім поступальним кроком у розвитку штучного інтелекту, який перевершує людські можливості та дозволяє швидко аналізувати необхідні процеси та їх елементи - вхідні, поточні, вихідні дані, мобільно виробляти управлінські рішення у відповідь на стрімкі зміни або обмеження параметрів навколишнього середовища. Впровадження означених логістичних інформаційних технологій в господарську практику підприємств легкої промисловості дозволяє підвищувати їх ефективність, мобільно розширювати обсяги продажу та скорочувати запаси готової продукції, контролювати обсяги акційних знижок, прискорювати обіг оборотних коштів, збільшувати прибутковість та конкурентоспроможність. Економічна галузь: управління підприємством, логістика, логістичні процеси, управління логістичними процесами, використання інноваційних логістичних інформаційних технологій. Висновки: використання у практиці логістичної діяльності підприємства легкої промисловості здатного до самонавчання алгоритму AlphaDP прискорює прийняття "інтелектуальних управлінських рішень" та суттєво підвищує ефективність складних логістичних процесів, відкриває нові можливості на ринку. А впровадження високотехнологічного "інформаційного диспетчера", оснащеного горизонтальним і вертикальним оптимізаційними циклами, дозволяє мобільніше та в більш короткі терміни забезпечувати рух частин або цілих колекцій товарного асортименту з одного магазину в інший, що в умовах ринку створює суттєву конкурентну перевагу.
  Повний текст PDF - 161.932 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Андрусь О.
  • Беляєва Н.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Андрусь О. І. Проблема забезпечення ефективності управління логістичними процесами підприємств легкої промисловості / О. І. Андрусь, Н. С. Беляєва // Формування ринкових відносин в Україні. - 2019. - № 5. - С. 61-69. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/frvu_2019_5_10.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського