Наукова періодика України Фізико-математична освіта


Литвинова С. Г. 
Моделювання інтерактивних електронних плакатів / С. Г. Литвинова, М. С. Мамута, О. О. Рибалко // Фізико-математична освіта. - 2018. - Вип. 4. - С. 96-100. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/fmo_2018_4_17
Розглянуто інтерактивний електронний плакат (ІАЕП) як новий формат поліграфічного навчального плаката, надано його визначення; наведено особливості, що відрізняють його від інших електронних освітніх ресурсів. Розкрито актуальність розробки та використання інтерактивних плакатів (ІАП), як засобів навчання нового формату. Доведено, що використання ІАП надає можливість здійснювати індивідуалізацію навчання в межах загального навчально-виховного процесу. У процесі навчання з використанням ІАЕП учні загальноосвітніх навчальних закладів або студенти вищих навчальних закладів залучаються до активної, орієнтованої конкретно на них діяльності. ІАЕП надають можливість обирати оптимальний темп навчання, контролювати та коригувати хід засвоєння навчального матеріалу, причому результат роботи можна побачити практично відразу, а не через деякий час. Крім того, здобувачі знань дістають можливість реалізувати власні методи та прийоми засвоєння навчального матеріалу. Вдосконалено моделі одно-, дво- та трирівневих ІАЕП, описано будову кожного виду та навігацію. Визначено, що однорівневі плакати, як правило, є робочою областю з необхідним навчальним матеріалом та набором різних інтерактивних елементів. Дворівневі інтерактивні плакати складаються з декількох однорівневих, а трирівневі плакати можуть складатися з дво- та однорівневих плакатів. Доведено переваги використання ІАП у порівнянні з поліграфічними та електронними плакатами. Результати дослідження можуть слугувати підгрунтям для подальшого дослідження проблеми проектування ІАЕП.
  Повний текст PDF - 1.002 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Литвинова С.
  • Мамута М.
  • Рибалко О.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Литвинова С. Г. Моделювання інтерактивних електронних плакатів / С. Г. Литвинова, М. С. Мамута, О. О. Рибалко // Фізико-математична освіта. - 2018. - Вип. 4. - С. 96-100. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/fmo_2018_4_17.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Рибалко Олександр Олександрович (фізико-математичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського