Наукова періодика України Фізико-математична освіта


Єжова О. В. 
Педагогічні умови підготовки фахівців швейної галузі з застосуванням прогностичних моделей / О. В. Єжова // Фізико-математична освіта. - 2018. - Вип. 1. - С. 191-194. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/fmo_2018_1_37
Розглянуто проблему підготовки кваліфікованих фахівців, які розроблятимуть і запроваджуватимуть інноваційні технології в індустрії моди. Стрімкий розвиток технологій у сучасному світі вимагає від освіти безперервного оновлення змісту підготовки фахівців з огляду не лише на сучасний, а й на прогнозований стан розвитку галузі, в якій працюватиме випускник закладу освіти. Мета роботи - виокремлення педагогічних умов підготовки фахівців швейної галузі (ФШГ) із застосуванням прогностичних моделей. Педагогічними умовами підготовки ФШГ із застосуванням прогностичних моделей є такі зовнішні обставини, реалізація яких зробить можливим підготовку майбутніх фахівців, готових до провадження професійної діяльності за умов сучасного та прогнозованого швейного виробництва. До педагогічних умов належать: підпорядкування прогностичної моделі підготовки системі цілей підготовки ФШГ у закладах освіти, що полягають у формуванні ключових і професійних компетенцій ФШГ; узгодження змісту прогностичної моделі підготовки фахівців із прогнозом інноваційного розвитку індустрії моди; розроблення методики впровадження прогностичної моделі професійної підготовки фахівців у закладах освіти швейного профілю, що охоплює методи навчання, форми навчання, методику реалізації міжпредметних зв'язків, шкалу оцінювання навчальних досягнень студентів; наявність організаційного, програмного, технічного та кадрового забезпечення для впровадження прогностичної моделі підготовки в навчальний процес закладів освіти швейного профілю. Визначено етапи впровадження прогностичної моделі в закладі освіти: підготовчий етап; розробка моделі впровадження; реалізація та інсталяція; застосування моделі в навчальному процесі. Окреслено перелік комп'ютерних програм для інсталяції та вивчення в закладі освіти швейного профілю: для керування компонентами системи; для створення документів; для обміну інформацією; CAD-підсистеми. Обгрунтовано переліки технічного забезпечення прогностичної моделі: мінімальний, бажаний, прогностичний.
  Повний текст PDF - 894.905 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Єжова О.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Єжова О. В. Педагогічні умови підготовки фахівців швейної галузі з застосуванням прогностичних моделей / О. В. Єжова // Фізико-математична освіта. - 2018. - Вип. 1. - С. 191-194. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/fmo_2018_1_37.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського