Наукова періодика України Електротехніка та електроенергетика


Радченко В. В. 
Системні вимоги до ефективності гідроелектростанцій / В. В. Радченко // Електротехніка та електроенергетика. - 2018. - № 3. - С. 22-29. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/etee_2018_3_5
Мета роботи - визначення резервів основного обладнання з погляду системної ролі гідроелектростанцій. Методи дослідження - комплексний поліпредметний підхід до аналізу й визначення діючих складових генерації та основного енергетичного обладнання. Наведено актуальність і основу системних вимог до ефективності енергетичного обладнання гідроелектростанцій, що дозволяють забезпечувати формування необхідного функціонального рівня процесу генерації. Розглянуто особливості основних компонентів технології перетворення і їх взаємодії. Відображено впливи складових наскрізного тракту процесу генерації. Отримано характеристики ефективності перетворення в умовах системної режимної мобільності. Показано основні можливості й шляхи організації ефективного енергоінформаційного обміну на рівні гідрогенератора. Запропоновано шляхи підвищення ефективності роботи діючого обладнання гідроелектростанцій. Запропоновано поліпредметну конкретизацію системного підходу для визначення резервів обладнання та підвищення ефективності генерації, що дозволяє визначити динамічні складові генерації та критерії ефективності діючого обладнання гідроелектростанцій. Визначено системні вимоги до наскрізного тракту енергетичних перетворень та підвищення ефективності генерації основного обладнання гідроелектростанцій за його системної ролі.
  Повний текст PDF - 841.407 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Радченко В.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Радченко В. В. Системні вимоги до ефективності гідроелектростанцій / В. В. Радченко // Електротехніка та електроенергетика. - 2018. - № 3. - С. 22-29. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/etee_2018_3_5.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського