Наукова періодика України Електромеханічні і енергозберігаючі системи


Vince T. 
Remote laboratories evolution / T. Vince, R. Balvirčák // Електромеханічні і енергозберігаючі системи. - 2015. - Вип. 3. - С. 168-175. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/emezs_2015_3_23
Висвітлено проблематику віддалених лабораторій, історію їх розвитку й основні кроки еволюції. Останні десятиліття розповсюдження та розвиток інформаційних технологій надає нові можливості також в освітніх і виробничих сферах. Однією з новітніх переваг є можливість здійснення моніторингу та керування роботою обладнання з будь-якої точки планети, можливість дистанційного навчання та ін. На сьогодні існує багато розробок програмного забезпечення для моделювання з можливістю моделювання електричних кіл. Проте комп'ютерне моделювання не є настільки ж ефективним, як проведення реальних експериментів. Навчання електромеханіці вимагає в основному практичної роботи в лабораторії. Дистанційні лабораторії дозволяють виконувати реальні експерименти віддалено та можуть запропонувати всі переваги новітніх технологій.
  Повний текст PDF - 975.371 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Vince T.
  • Balvirčák R.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Vince T. Remote laboratories evolution / T. Vince, R. Balvirčák // Електромеханічні і енергозберігаючі системи. - 2015. - Вип. 3. - С. 168-175. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/emezs_2015_3_23.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського