Наукова періодика України Экология и промышленность


Стусь В. П. 
Екологія довкілля та безпека життєдіяльності населення у промисловому регіоні / В. П. Стусь, В. І. Ляшенко // Экология и промышленность. - 2011. - № 2. - С. 23-31. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ekolprom_2011_2_7
Наведено основні наукові та практичні результати досліджень щодо підвищення екологічної безпеки та життєдіяльності населення за умов непромислових і промислових міст. Надано санітарно-гігієнічну оцінку вмісту важких металів (ВМ) та радіонуклідів у навколишньому середовищі промислових міст Дніпропетровськ та Жовті Води у порівнянні з містом Новомосковськ. Вивчено особливості накопичення та розподілу ВМ і природних радіонуклідів у біосубстратах жителів промислових міст Дніпропетровської області, а також їх вплив на морфологічні зміни у нирках, встановлено кореляційні залежності між вмістом ВМ та патоморфологічними змінами у нирках, а також особливості розповсюджуваності та захворюваності на хвороби сечостатевої системи у жителів Дніпропетровської області.
  Повний текст PDF - 3.581 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Стусь В.
 • Ляшенко В.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Стусь В. П. Екологія довкілля та безпека життєдіяльності населення у промисловому регіоні / В. П. Стусь, В. І. Ляшенко // Экология и промышленность. - 2011. - № 2. - С. 23-31. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ekolprom_2011_2_7.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Ляшенко Валерій Іванович (технічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського