Наукова періодика України Екологічна безпека


Бахарєв В. С. 
Виконання комплексу завдань моніторингу атмосферного повітря за допомогою пересувної муніципальної екологічної лабораторії в м. Кременчук / В. С. Бахарєв, А. В. Маренич, М. М. Мороз // Екологічна безпека. - 2017. - Вип. 1. - С. 32-39. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ekbez_2017_1_7
Розроблено проект програми і схеми режимних (системних), оперативних та епізодичних спостережень за якістю атмосферного повітря із застосуванням пересувної муніципальної екологічної лабораторії (ПМЕЛ) в місті Кременчуці. Сформовано зведені вимоги до організації та проведення вимірювань із застосуванням ПМЕЛ з диференціацію постів спостережень на "фонові", "транспортні" та звичайні мережеві, а також, із урахуванням технічної можливості здійснення замірів концентрацій забруднювачів за допомогою автомобілю ПМЕЛ. Визначено, що основою для організації оперативних спостережень є звернення громадян міста на муніципальні "гарячі" лінії з повідомленнями про можливе наднормове забруднення атмосферного повітря. Обгрунтовано додаткові умови для вибору місця розташування маршрутних точок оперативних спостережень під час здійснення контрольних замірів у мікромасштабі. Встановлено особливості організації та проведення спостережень за фізичними чинниками забруднення атмосферного повітря за допомогою ПМЕЛ.Розроблено проект програми і схеми режимних (системних), оперативних та епізодичних спостережень за якістю атмосферного повітря із застосуванням пересувної муніципальної екологічної лабораторії (ПМЕЛ) в місті Кременчуці. Сформовано зведені вимоги до організації та проведення вимірювань із застосуванням ПМЕЛ з диференціацію постів спостережень на "фонові", "транспортні" та звичайні мережеві, а також, із урахуванням технічної можливості здійснення замірів концентрацій забруднювачів за допомогою автомобілю ПМЕЛ. Визначено, що основою для організації оперативних спостережень є звернення громадян міста на муніципальні "гарячі" лінії з повідомленнями про можливе наднормове забруднення атмосферного повітря. Обгрунтовано додаткові умови для вибору місця розташування маршрутних точок оперативних спостережень під час здійснення контрольних замірів у мікромасштабі. Встановлено особливості організації та проведення спостережень за фізичними чинниками забруднення атмосферного повітря за допомогою ПМЕЛ.
  Повний текст PDF - 638.402 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Бахарєв В.
  • Маренич А.
  • Мороз М.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Бахарєв В. С. Виконання комплексу завдань моніторингу атмосферного повітря за допомогою пересувної муніципальної екологічної лабораторії в м. Кременчук / В. С. Бахарєв, А. В. Маренич, М. М. Мороз // Екологічна безпека. - 2017. - Вип. 1. - С. 32-39. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ekbez_2017_1_7.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Бахарєв Володимир Сергійович (національна безпека)
  • Маренич Андрій Вікторович (національна безпека)
  • Мороз Микола Миколайович (1975–) (технічні науки)
  • Мороз Майя Миколаївна (медичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського