Наукова періодика України Енергетика: економіка, технології, екологія


Михайленко В. В. 
Математична модель напівпровідникового перетворювача з семизонним регулюванням вихідної напруги / В. В. Михайленко, Ю. Ю. Остапчук, В. П. Поліно, Д. С. Булига // Енергетика. - 2014. - № 3. - С. 45-51. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/eete_2014_3_9
Досліджено електромагнітні процеси в електричних колах з напівпровідниковими комутаторами. Створено математичну модель для аналізу електромагнітних процесів у напівпровідникових перетворювачах з широтно-імпульсним регулюванням вихідної напруги. Наведено графіки, що відображають електромагнітні процеси у електричних колах.Робота спрямована на виконання аналізу електромагнітних процесів в електричних колах із напівпровідниковими комутаторами. Розроблено нові математичні моделі та визначено функції та алгоритми рівнянь для аналізу усталених та перехідних процесів в електричних колах змінної структури. Досліджено математичні моделі з напівпровідниковими комутаторами та ланками, в яких виникають синусоїдні, постійні й імпульсні напруги. Створено математичну модель напівпровідникового перетворювача з електромеханічним навантаженням. Показано, що поява нелінійних елементів суттєво ускладнює задачі розрахунку та дослідження виникаючих у колах електромагнітних процесів. Розроблено нові математичні моделі електромагнітних процесів у трифазних електричних колах напівпровідникових перетворювачів із багатоканальним зонним регулюванням фазних напруг для швидкого оцінювання впливу параметрів навантаження на рівень та форму вихідної напруги. Розвинуто метод багатопараметричних функцій, які входять до алгоритмічних рівнянь аналізу усталених та перехідних процесів у розгалужених електричних колах із напівпровідниковими комутаторами та реактивними елементами, в напрямку врахування особливостей використання фазних напруг мережі електроживлення. Обгрунтовано, що використання методу багатопараметричних модулювальних функцій в електричних колах змінної структури є доцільним, якщо в їх ланках не більше трьох незалежних реактивних елементів. Розроблено нову математичну модель усталених і перехідних процесів в електричних колах напівпровідникових перетворювачів модуляційного типу з багатоканальним зонним використанням фазних напруг трифазної мережі живлення. Створено нові схемотехнічні рішення напівпровідникових комутаторів із високочастотним широтноімпульсним регулюванням вихідної напруги за зміни параметрів навантаження в широких межах. Це дозволило підвищити швидкодію електротехнологічних систем. Розроблено нові методики аналізу усталених та перехідних процесів в електричних колах напівпровідникових перетворювачів модуляційного типу з постійними вихідними напругами та з різними видами модулювальних впливів.Проаналізовано електромагнітні процеси в електричних колах з напівпровідниковими комутаторами. Створено математичну модель для аналізу електромагнітних процесів у напівпровідникових перетворювачах з широтно-імпульсним регулюванням вихідної напруги. Наведено графіки, що відображають електромагнітні процеси у електричних колах.
  Повний текст PDF - 659.277 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Михайленко В.
  • Остапчук Ю.
  • Поліно В.
  • Булига Д.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Михайленко В. В. Математична модель напівпровідникового перетворювача з семизонним регулюванням вихідної напруги / В. В. Михайленко, Ю. Ю. Остапчук, В. П. Поліно, Д. С. Булига // Енергетика. - 2014. - № 3. - С. 45-51. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/eete_2014_3_9.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Михайленко Владислав Володимирович (технічні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського