Наукова періодика України East european journal of physics


Kulish Yu. V. 
Elimination of singulariries in causal green functions for generalized Klein-Gordon and Dirac equations on light cone / Yu. V. Kulish // East european journal of physics. - 2016. - Vol. 3, Num. 3. - С. 73-83. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/eejph_2016_3_3_8
  Повний текст PDF - 448.354 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Kulish Y.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Kulish Yu. V. Elimination of singulariries in causal green functions for generalized Klein-Gordon and Dirac equations on light cone / Yu. V. Kulish // East european journal of physics. - 2016. - Vol. 3, Num. 3. - С. 73-83. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/eejph_2016_3_3_8.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського