Наукова періодика України East european journal of physics


Maslov V. I. 
Transformation ratio at plasma wakefield excitation by laser pulse with ramping of its intensity according to cosine / V. I. Maslov, O. M. Svystun // East european journal of physics. - 2014. - Vol. 1, Num. 3. - С. 90-94. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/eejph_2014_1_3_11
Проведено 2d3v-числове моделювання збудження кільватерного поля у плазмі профільованим лазерним імпульсом із метою збільшення коефіцієнта трансформації. Інтенсивність лазерного імпульсу повільно наростає за косинусом у поздовжньому напрямку від переднього фронту до максимуму та потім різко обривається на задньому фронті. Коефіцієнт трансформації визначає максимальну енергію, до якої можуть бути прискорені електрони, та оцінюється відношенням амплітуди кільватерної хвилі після імпульсу та амплітуди збурення плазми всередині імпульсу. Довжина профільованого лазерного імпульсу вибрана таким чином, щоб бути більшою за плазмову довжину хвилі. Радіус імпульсу вибраний так, щоб бути набагато меншим його довжини. Показано, що з такими параметрами та типом профілювання лазерного імпульсу, що розглядається, коефіцієнт трансформації значно перевищує граничне значення 2, що випливає з теореми Вільсона, яка розвинена для згустку заряджених частинок, і відповідає випадку збудження кільватерної хвилі у плазмі згустком із симетричним розподілом заряджених частинок.Розглянуто можливість збільшення коефіцієнта трансформації за збудження кільватерного поля в плазмі профільованим по косинусу довгим релятивістським електронним згустком з метою забезпечити відсутність осцилюючого гальмувального кільватерного поля (ОГКП) за довжиною згустку, що зазвичай досягається з використанням згустка-передвісника. Довжина згустка вибирається значно більшої довжини хвилі. Аналітично показано, що під час вибору закону профілювання заряду довгого згустка по розподілу косинуса для усунення ОГКП можна обійтися без згустка-передвісника. У цьому випадку коефіцієнт трансформації всього лише в 1,5 разу є меншим, ніж у випадку з передвісником.
  Повний текст PDF - 559.03 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Maslov V.
 • Svystun O.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Maslov V. I. Transformation ratio at plasma wakefield excitation by laser pulse with ramping of its intensity according to cosine / V. I. Maslov, O. M. Svystun // East european journal of physics. - 2014. - Vol. 1, Num. 3. - С. 90-94. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/eejph_2014_1_3_11.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського