Наукова періодика України Економічний вісник Донбасу


Kitrish E. 
The role of supply chain sustainability in a corporate social responsibility strategy / E. Kitrish // Економічний вісник Донбасу. - 2017. - № 4. - С. 190-199. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ecvd_2017_4_31
Менеджери підприємств, а також їх інвестори та інші зацікавлені сторони все більше стурбовані потенційними ризиками, що пов'язані з діяльністю компанії в межах її ланцюгів постачань. У сучасній мережевій економіці, процес укладання контрактів, а також заходи щодо забезпечення стійкості відносин з постачальниками формують необхідний сильний зв'язок, який забезпечує цілісність всіх ланок в ланцюжку створення вартості. Зусилля, спрямовані на введення сучасної системи управління ланцюгами постачань в діловій практиці мають важливе значення, особливо для промислових підприємств країн з ринковою економікою, що розвивається, через слабкі інституційні основи для ведення бізнесу. Для багатьох українських підприємств гострота цього питання значно зростає в сучасних умовах, коли вони вимушені переорієнтовуватися на нові ринки сировини і збуту своєї продукції. Дана стаття є спробою узагальнити сучасні підходи до управління ланцюгами постачань, які забезпечують стійкість бізнесу і тим самим зміцнюють конкурентоспроможність підприємства, а також визначити способи, як сприяти реалізації цих підходів в управлінській практиці українських підприємств.Зроблено спробу узагальнити сучасні підходи до організації управління ланцюгами постачання в контексті забезпечення стійкості бізнесу, яка має на увазі забезпечення балансу між економічними, екологічними і соціальними компонентами функціонування бізнесу. Розглянуто роль і місце зусиль менеджменту щодо забезпечення стійкості ланцюгів постачання в реалізації стратегії корпоративної соціальної відповідальності. Введення сучасної системи управління ланцюгами постачання в ділову практику мають велике значення для промислових підприємств країн з ринковою економікою, зокрема для металургійних компаній України. Гострота цієї потреби для них значно зростає за сучасних умов, коли вони змушені переорієнтуватися на нові ринки сировини і збуту продукції, забезпечують стійкість бізнесу і тим самим зміцнюють конкурентоспроможність підприємства і його імідж.
  Повний текст PDF - 378.585 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Kitrish E.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Kitrish E. The role of supply chain sustainability in a corporate social responsibility strategy / E. Kitrish // Економічний вісник Донбасу. - 2017. - № 4. - С. 190-199. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ecvd_2017_4_31.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського