Наукова періодика України Економічний вісник Донбасу


Aliyeva I. 
Vocational education problems in tourism sphere of Azerbaijan / I. Aliyeva // Економічний вісник Донбасу. - 2017. - № 4. - С. 182-184. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ecvd_2017_4_29
З огляду на той факт, що туризм є важливим сектором у 33 галузях, не можна заперечувати його впливу на економіку. Туризм, як найважливіша альтернатива, розглядається як рушійна сила в економічному розвитку країн, що розвиваються. У зв'язку з цим багато країн почали збільшувати число туристичних підприємств різними ініціативами, щоб отримати більшу частку доходів в туризмі. Спеціалізовані кадрові ресурси відіграють ключову роль у туризмі, з огляду на той факт, що туризм є людським сектором. Важливе значення має одержання практичних знань на всіх етапах туристичної освіти. Наявність кваліфікованого персоналу є одним з основних кроків для продовження зростаючої конкуренції. Це можна зробити тільки ефективно і професійно за допомогою освіти в галузі туризму та працевлаштування випускників професійно-технічних училищ в цьому секторі. Тому в цьому дослідженні підкреслено важливість професійного навчання для задоволення потреб кваліфікованих кадрів в туризмі.
  Повний текст PDF - 393.968 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Aliyeva I.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Aliyeva I. Vocational education problems in tourism sphere of Azerbaijan / I. Aliyeva // Економічний вісник Донбасу. - 2017. - № 4. - С. 182-184. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ecvd_2017_4_29.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського