Наукова періодика України Економічний вісник Донбасу


Kinelski G. 
The essence of competition in the electrical power subsector / G. Kinelski // Економічний вісник Донбасу. - 2017. - № 4. - С. 115-123. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ecvd_2017_4_18
Мета і сутність конкуренції полягає на досягненні, можливо, значного збільшення доходів від продажів для "пропозиції", а також вигід, пов'язаних з купівлею товарів та послуг для "попиту". Будучи учасниками конкурентного ринку, підприємства своєю поведінкою і діями хочуть придбати виробничі ресурси, найкращих компетентних працівників і управлінський персонал, а також нові ринки збуту. Це сприяє зміцненню їх конкурентної позиції. Конкуренція в цьому випадку спрямована на максимізацію доходів від продажів і, з точки зору покупця, максимізує вигоди від придбаних товарів чи послуг. Тому конкуренція визначає ставлення, яке має місце між учасниками ринку. У підсекторі електроенергетики ці відносини залежать від економічної області, в якій працює бізнес: вони будуть відрізнятися для підприємств, які виробляють електроенергію, і оптового ринку торгівлі енергією, різного для сфери розповсюдження, і зовсім іншого для роздрібних продажів електроенергії кінцевим користувачам.
  Повний текст PDF - 446.659 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Kinelski G.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Kinelski G. The essence of competition in the electrical power subsector / G. Kinelski // Економічний вісник Донбасу. - 2017. - № 4. - С. 115-123. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ecvd_2017_4_18.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського