Наукова періодика України Економіка і прогнозування


Бородіна О. С. 
Імперативи комплементарного розвитку в аграрній сфері / О. С. Бородіна // Економіка і прогнозування. - 2017. - № 4. - С. 125-136. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2017_4_9
Досліджено сутність поняття "агросфера" з позицій підсистем, що її утворюють (сільського господарства і села), наголошено, що вона не може функціонувати лише для нарощення виробництва, оскільки це виснажує природний потенціал і знищує поселенську мережу. Доведено, що імперативи комплементарного розвитку в агросфері відображають єдність та взаємодоповнюваність сільського господарства, сільського соціуму та сільських територій; запропоновано початкові кроки до поступового переходу до розвитку агросфери на засадах комплементарності.
  Повний текст PDF - 643.64 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Бородіна О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Бородіна О. С. Імперативи комплементарного розвитку в аграрній сфері / О. С. Бородіна // Економіка і прогнозування. - 2017. - № 4. - С. 125-136. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2017_4_9.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Бородіна Олександра Сергіївна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського