Наукова періодика України Економіка і прогнозування


Шубравська О. В. 
Структурна корекція сільськогосподарського виробництва як чинник його ефективного зростання / О. В. Шубравська // Економіка і прогнозування. - 2016. - № 1. - С. 71-82. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2016_1_7
Оцінено масштаби наявних фінансових, матеріально-технічних ресурсів сільгоспвиробництва, стан його екологічної складової та соціальної сфери села з позиції їхньої достатності для забезпечення ефективного зростання галузі. На основі аналізу сучасної структури сільгоспвиробництва України виділено ряд напрямів, найбільш актуальних з огляду на необхідність стимулювання там структурно-трансформаційних процесів. Розроблено пропозиції щодо прискорення реалізації структурних трансформацій у галузі та запропоновано показники оцінювання одержаних результатів за виділеними напрямами.
  Повний текст PDF - 465.878 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Шубравська О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Шубравська О. В. Структурна корекція сільськогосподарського виробництва як чинник його ефективного зростання / О. В. Шубравська // Економіка і прогнозування. - 2016. - № 1. - С. 71-82. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2016_1_7.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Шубравська Олена Василівна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського