Наукова періодика України Економіка і прогнозування


Середа Ю. В. 
Роль соціального капіталу у формуванні ставлення до ринкової економіки в Україні / Ю. В. Середа // Економіка і прогнозування. - 2015. - № 2. - С. 72-89. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2015_2_8
Виявлено зв'язки між ставленням до ринкової економіки та різними формами соціального капіталу: зв'язуючим (внутрішньогрупові зв'язки), об'єднуючим (міжгрупові зв'язки), а також негативним (позаправові зв'язки) серед населення України. Статистичний аналіз здійснено на базі даних моніторингу Інституту соціології НАН України 2013 р. шляхом мультиномінального регресійного аналізу. Результати демонструють, що в українському суспільстві зв'язуючий соціальний капітал більшою мірою характеризує пасивні стратегії адаптації до ринку.
  Повний текст PDF - 603.404 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Середа Ю.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Середа Ю. В. Роль соціального капіталу у формуванні ставлення до ринкової економіки в Україні / Ю. В. Середа // Економіка і прогнозування. - 2015. - № 2. - С. 72-89. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2015_2_8.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського