Наукова періодика України Економіка і прогнозування


Бородіна О. С. 
Принцип комплементарності в міждисциплінарних дослідженнях економіки / О. С. Бородіна // Економіка і прогнозування. - 2015. - № 2. - С. 47-58. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2015_2_6
Проаналізовано сутнісне розуміння явища комплементарності як однієї з базових характеристик взаємодії та взаємодоповнюваності у різних сферах наукових знань; виокремлено його загальні ознаки та особливості прояву у міждисциплінарному контексті у дослідженнях економіки; наголошено на комплементарній природі інститутів і багатовекторності людини у її прагненнях до взаємодії та взаємодоповнюваності; зроблено акцент на руйнівному впливові економічної діяльності на довкілля, що об'єктивно породжує необхідність комплементарної взаємодії для забезпечення економічного розвитку.
  Повний текст PDF - 514.786 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Бородіна О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Бородіна О. С. Принцип комплементарності в міждисциплінарних дослідженнях економіки / О. С. Бородіна // Економіка і прогнозування. - 2015. - № 2. - С. 47-58. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2015_2_6.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Бородіна Олександра Сергіївна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського