Наукова періодика України Економіка і прогнозування


Бадовська І. С. 
Ефективність розподілу бюджетних соціальних видатків у світлі євроінтеграційних прагнень України / І. С. Бадовська // Економіка і прогнозування. - 2014. - № 3. - С. 57-68. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2014_3_7
Проведено дослідження щодо впливу бюджетних соціальних видатків на рівень добробуту та бідності населення в Україні та європейських країнах. Проаналізовано причини неефективності соціальних витрат крізь призму нерівності в розподілі загального суспільного доходу. Здійснено розрахунки коефіцієнту Джині класичним та альтернативним методом. У процесі дослідження було розкладено коефіцієнт Джині за компонентами доходу, що дозволило виявити соціальні трансферти, які концентруються у високодоходних групах населення та призводять до нераціонального використання державних фінансових ресурсів.
  Повний текст PDF - 541.193 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Бадовська І.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Бадовська І. С. Ефективність розподілу бюджетних соціальних видатків у світлі євроінтеграційних прагнень України / І. С. Бадовська // Економіка і прогнозування. - 2014. - № 3. - С. 57-68. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2014_3_7.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського