Наукова періодика України Економіка і прогнозування


Шкляр А. І. 
Макропруденційне регулювання як елемент забезпечення фінансової стабільності / А. І. Шкляр // Економіка і прогнозування. - 2014. - № 3. - С. 32-40. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2014_3_5
Розглянуто суть та значення макропруденційного регулювання у системі забезпечення фінансової стабільності. Досліджено еволюцію пруденційного підходу та виділено концептуальну різницю між макропруденційним і мікропруденційним наглядом. Визначено мету, завдання, виміри та компоненти макропруденційного регулювання. Виділено принципи макропруденційного регулювання й аргументовано підхід до визначення сфер його застосування. Проаналізовано макропруденційний інструментарій і визначено його місце в системі фінансового нагляду. Виокремлено канали впливу грошово-кредитної політики на фінансову стійкість та обгрунтовано необхідність координації монетарної і макропруденційної політики. Наголошено на необхідності та розкрито зміст інституціональної реформи в сфері фінансового нагляду та забезпечення фінансової стабільності в Україні.
  Повний текст PDF - 1.165 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Шкляр А.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Шкляр А. І. Макропруденційне регулювання як елемент забезпечення фінансової стабільності / А. І. Шкляр // Економіка і прогнозування. - 2014. - № 3. - С. 32-40. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2014_3_5.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Шкляр Андрій Ігорович (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського