Наукова періодика України Економіка і прогнозування


Фролова Н. Б. 
Порівняльний аналіз факторів ухилення від сплати податків в Україні та США / Н. Б. Фролова // Економіка і прогнозування. - 2014. - № 3. - С. 148-156. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2014_3_14
Узагальнено основні фактори впливу на свідомість платників податків, проведено порівняльний аналіз окремих норм податкового законодавства України та США з метою виявлення недоліків у оподаткуванні доходів в Україні, які призводять до виникнення податкових ухилень. Розроблено пропозиції щодо вдосконалення податкової системи України з точки зору її впливу на покращення свідомості платників податків та мінімізації обсягу податкових ухилень, зокрема, обгрунтовано доцільність запровадження загальнообов'язкого декларування доходів та витрат.
  Повний текст PDF - 349.582 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Фролова Н.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Фролова Н. Б. Порівняльний аналіз факторів ухилення від сплати податків в Україні та США / Н. Б. Фролова // Економіка і прогнозування. - 2014. - № 3. - С. 148-156. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2014_3_14.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Фролова Наталія Борисівна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського