Наукова періодика України Економіка і прогнозування


Осташко Т. О. 
Оцінка втрат у зовнішній торгівлі України від можливої зміни тарифних режимів торгівлі у ЗВТ СНД / Т. О. Осташко, В. В. Венгер, Ю. А. Олександренко, Г. В. Ленівова // Економіка і прогнозування. - 2014. - № 3. - С. 93-106. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2014_3_10
Розглянуто потенційні наслідки одностороннього підвищення ставок ввізного мита для окремих товарів походженням з України у торгівлі в рамках ЗВТ СНД після створення ЗВТ між ЄС та Україною, в тому числі оцінено втрати експортного виторгу вітчизняних експортерів за різними сценаріями зміни тарифних режимів та виявлено товари, експорт яких до Російської Федерації / МС припиниться після підвищення ними ввізного мита до рівня ставок тарифу режиму найбільшого сприяння Російської Федерації в СОТ. Зроблено висновки щодо недоцільності підвищення Україною ввізного мита до рівня ставок її тарифу РНС в СОТ у торгівлі з країнами МС у рамках ЗВТ СНД.
  Повний текст PDF - 563.123 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Осташко Т.
 • Венгер В.
 • Олександренко Ю.
 • Ленівова Г.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Осташко Т. О. Оцінка втрат у зовнішній торгівлі України від можливої зміни тарифних режимів торгівлі у ЗВТ СНД / Т. О. Осташко, В. В. Венгер, Ю. А. Олександренко, Г. В. Ленівова // Економіка і прогнозування. - 2014. - № 3. - С. 93-106. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2014_3_10.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Осташко Тамара Олексіївна (економічні науки)
 • Венгер Віталій Васильович (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського