Наукова періодика України Економіка і прогнозування


Осташко Т. О 
Перспективи та ризики у торгівлі сільськогосподарськими товарами з країнами єдиного економічного простору / Т. О Осташко // Економіка і прогнозування. - 2012. - № 1. - С. 132-142. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2012_1_12
Проаналізовано торговельний режим Митного союзу Республіки Білорусь, Республіки Казахстан, Російської Федерації та його можливі зміни після офіційного вступу Російської Федерації до СОТ. Досліджено стан зовнішньої торгівлі, можливості розширення експорту та ризики у торгівлі сільськогосподарськими товарами з країнами ЄЕП. Оцінено наслідки від введення обмежень і заборон на імпорт сирів та кондитерських виробів з України; розроблено рекомендації щодо подолання негативних наслідків і зменшення ризиків у торгівлі з країнами ЄЕП.
  Повний текст PDF - 432.39 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Осташко Т.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Осташко Т. О Перспективи та ризики у торгівлі сільськогосподарськими товарами з країнами єдиного економічного простору / Т. О Осташко // Економіка і прогнозування. - 2012. - № 1. - С. 132-142. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2012_1_12.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Осташко Тамара Олексіївна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського