Наукова періодика України Економіка і прогнозування


Корольков В. В. 
Технологічна домінанта забезпечення розвитку економіки, заснованої на знаннях: еволюція моделі виробничої функції / В. В. Корольков // Економіка і прогнозування. - 2011. - № 1. - С. 131-142. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2011_1_13
Досліджено еволюційні зміни умов розвитку економічних систем і пріоритетів економічного зростання від накопичення багатств в епоху ранніх меркантилістів до сучасного сталого розвитку економічних систем, які засновані на знаннях. Виконано аналіз змін виду виробничої функції. Визначено залежність виду виробничої функції від умов розвитку економічних систем, зміни якісної складової як екзогенних, так і ендогенних факторів, переходу від переважно екстенсивного до переважно інтенсивного економічного розвитку.
  Повний текст PDF - 356.584 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Корольков В.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Корольков В. В. Технологічна домінанта забезпечення розвитку економіки, заснованої на знаннях: еволюція моделі виробничої функції / В. В. Корольков // Економіка і прогнозування. - 2011. - № 1. - С. 131-142. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2011_1_13.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Корольков Владислав Васильович (1952–) (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського