Наукова періодика України Економіка і прогнозування


Соколик М. П. 
Продуктивність та оплата праці за паритетом купівельної спроможності в Україні та інших країнах: порівняльний аналіз / М. П. Соколик // Економіка і прогнозування. - 2011. - № 1. - С. 85-103. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2011_1_10
Оцінено тенденції у реальних темпах ВВП, продуктивності та оплати праці на одного зайнятого, середньомісячної заробітної плати в Україні за тривалий період (1990 - 2010 рр.); виконано порівняльний аналіз продуктивності та оплати праці зайнятого за даними стосовно паритету купівельної спроможності в Україні та інших країнах у передкризовий період; обгрунтовано заходи щодо наближення рівня продуктивності та оплати праці одного зайнятого в Україні до їх рівня у високорозвинених країнах і нових країнах-членах ЄС.
  Повний текст PDF - 525.126 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Соколик М.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Соколик М. П. Продуктивність та оплата праці за паритетом купівельної спроможності в Україні та інших країнах: порівняльний аналіз / М. П. Соколик // Економіка і прогнозування. - 2011. - № 1. - С. 85-103. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/econprog_2011_1_10.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Соколик Марія Петрівна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського