Наукова періодика України Дослідження з історії техніки


Пістоленко І. О. 
Внесок конструктора, винахідника П. А. Івенсена у розвиток авіаційної, ракетно-космічної та інших галузей техніки / І. О. Пістоленко // Дослідження з історії техніки. - 2015. - Вип. 21. - С. 8-13 . - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/dzit_2015_21_4
Висвітлено внесок конструктора, винахідника П. А. Івенсена у розвиток авіаційної, ракетно-космічної та інших галузей техніки. Розкрито деякі аспекти його співпраці з О. Антоновим, С. Корольовим, В. Челомеєм та іншими конструкторами, вченими, котрі своїм навчанням, працею, або іншим чином пов'язані з Україною, з Полтавщиною, зокрема. Показано значення переданих винахідником до Полтавського музею авіації і космонавтики матеріалів, які є цінним джерелом інформації щодо розвитку деяких аспектів техніки ХХ ст. і дозволили сформувати оригінальний музейний фонд.
  Повний текст PDF - 794.861 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Пістоленко І.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Пістоленко І. О. Внесок конструктора, винахідника П. А. Івенсена у розвиток авіаційної, ракетно-космічної та інших галузей техніки / І. О. Пістоленко // Дослідження з історії техніки. - 2015. - Вип. 21. - С. 8-13 . - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/dzit_2015_21_4.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського