Наукова періодика України Дослідження з історії техніки


Ільченко М. Ю. 
Видатний конструктор двигунів Іван Коваль / М. Ю. Ільченко // Дослідження з історії техніки. - 2015. - Вип. 21. - С. 59-62. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/dzit_2015_21_13
Розглянуто діяльність видатного конструктора Коваля Івана Андрійовича, чий внесок у вітчизняне тракторне і комбайнове дизелебудування визначив етапи становлення і розвитку галузі країни. 100-річчю від дня народження конструктора були присвячені наукові читання з циклу "Видатні конструктори України", які проводяться в НТУУ "КПІ" з 2001 року та знайомлять аудиторію з досягненнями вітчизняних інженерів та конструкторів. Мета роботи - данина памяті видатному конструктору і його досягненням. За його ініціативи та участі створений перший в СРСР комбайновий дизель СМД-7, вперше в СРСР розроблено уніфікований легкий швидкохідний економний дизель СМД-14, та двигуни на його основі.
  Повний текст PDF - 757.692 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Ільченко М.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Ільченко М. Ю. Видатний конструктор двигунів Іван Коваль / М. Ю. Ільченко // Дослідження з історії техніки. - 2015. - Вип. 21. - С. 59-62. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/dzit_2015_21_13.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Ільченко Михайло Юхимович (технічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського