Наукова періодика України Дослідження з історії техніки


Демченко Т. 
Становлення та розвиток школи мостобудування / Т. Демченко // Дослідження з історії техніки. - 2013. - Вип. 18. - С. 35-38. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/dzit_2013_18_10
Відображено історичний розвиток та становлення школи мостобудування. Висвітлений вагомий внесок видатних вчених у розвиток вітчизняної мостобудівної школи. Актуальним завданням сучасної науки залишається усебічне вивчення історії мостобудування. У спорудах виникає чимало ушкоджень; багато споруд у міру зміни умов експлуатації залізниць мають потребу в реконструкції і посиленні. Для забезпечення нормальної роботи мостових споруд і тривалого строку їх служби виконується комплекс робіт, пов'язаних з обстеженням, випробуваннями, оцінкою вантажопідйомності і надійності, ремонтом, посиленням і реконструкцією. Обстеження, випробування виконуються з використанням сучасних методів дослідження з застосуванням новітніх приладів. Оцінка вантажопідйомності і надійності в комплексі робіт з утримання споруд має особливе значення. Під час вирішення цих задач необхідно широко використати сучасні методи розрахунку, випробувань і експериментальних досліджень. Роботи з ремонту і реконструкції повинні бути максимально механізовані, з застосуванням нових матеріалів і новітніх методів технологій, що забезпечують високу якість робіт з мінімальним стисненням руху поїздів і максимальним забезпеченням безпеки їх руху. І все це досягається завдяки клопіткій праці видатних вчених-інженерів, які сприяли розвитку мостобудування.
  Повний текст PDF - 190.087 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Демченко Т.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Демченко Т. Становлення та розвиток школи мостобудування / Т. Демченко // Дослідження з історії техніки. - 2013. - Вип. 18. - С. 35-38. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/dzit_2013_18_10.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського