Наукова періодика України Довкілля та здоров'я


Стасюк Л.А. 
Передумови становлення гігієни дітей та підлітків як галузі медичної науки та практики в Україні / Л.А. Стасюк // Довкілля та здоров'я. - 2016. - № 3. - С. 50-55. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/dtz_2016_3_12
Проведено ретроспективний аналіз історичних передумов виникнення гігієни дітей і підлітків як галузі медичної науки та практики. Наведено основні етапи розвитку гігієни дитинства, особливості формування її фундаменту в Україні.Проведен ретроспективный анализ исторических предпосылок возникновения гигиены детей и подростков как отрасли медицинской науки и практики. Представлены основные этапы развития гигиены детства, особенности формирования ее фундамента в Украине.
  Повний текст PDF - 118.903 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Стасюк Л.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Стасюк Л.А. Передумови становлення гігієни дітей та підлітків як галузі медичної науки та практики в Україні / Л.А. Стасюк // Довкілля та здоров'я. - 2016. - № 3. - С. 50-55. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/dtz_2016_3_12.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського