Наукова періодика України Довкілля та здоров'я


Карлова О. О. 
Эндотоксикоз и токсин-индуцированные цитолитические реакции у пациентов, экспонированных свинцом / О. О. Карлова, Б. С. Шейман, О. П. Яворовський // Довкілля та здоров'я. - 2014. - № 3. - С. 10-14. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/dtz_2014_3_3
Розкрито особливості формування ендотоксикозу при експозиції свинцем. Наведено результати ретроспективного дослідження токсин-індукованих цитолітичних реакцій та їхньої ролі у формуванні токсемії залежно від рівня свинцю у крові. Досліджено механізми продукції токсинів та потенціал пошкоджувальної активності, розміри молекул токсинів і параметрів їх розподілу та нагромадження у кров'яному руслі, міцність зв'язку з токсиннесучими фракціями залежно від вмісту свинцю у крові.Представлены особенности формирования эндотоксикоза при экспозиции свинцом. Приведены результаты ретроспективного исследования токсин-индуцированных цитолитических реакций и их роли в формировании токсемии в зависимости от уровня свинца в крови. Исследованы механизмы продукции токсинов и потенциал повреждающей активности, размеры молекул токсинов и параметров их распределения и накопления в кровяном русле, прочность связи с токсиннесущими фракциями в зависимости от содержания свинца в крови.
  Повний текст PDF - 348.487 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Карлова О.
 • Шейман Б.
 • Яворовський О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Карлова О. О. Эндотоксикоз и токсин-индуцированные цитолитические реакции у пациентов, экспонированных свинцом / О. О. Карлова, Б. С. Шейман, О. П. Яворовський // Довкілля та здоров'я. - 2014. - № 3. - С. 10-14. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/dtz_2014_3_3.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Карлова Олена Олександрівна (медичні науки)
 • Шейман Борис Семенович (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського