Наукова періодика України Держава та регіони


Коробко В. І. 
Драматургія в телевізійному документальному фільмі / В. І. Коробко // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2019. - № 1. - С. 28-32. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2019_1_6
Проаналізовано телевізійні документальні стрічки "Діти перемоги", "Україна. Повернення своєї історії", "Розщеплені на атоми", які вийшли протягом 2016 р. на українському телеканалі "1+1". Виявлено головні структурні елементи побудови драматургії на прикладі сучасних документальних стрічок, якими користуються сучасні документалісти у разі створення свого медіапродукту, аби їх фільми були привабливими для телеглядача. Підгрунтям дослідження є теоретичні розробки та наукові концепції зарубіжних науковців і практиків у галузі журналістики та кіномистецтва.Проаналізовано телевізійні документальні стрічки "Діти перемоги", "Україна. Повернення своєї історії", "Розщеплені на атоми", які вийшли протягом 2016 р. на українському телеканалі "1+1". Виявлено головні структурні елементи побудови драматургії на прикладі сучасних документальних стрічок, якими користуються сучасні документалісти у разі створення свого медіапродукту, аби їх фільми були привабливими для телеглядача. Підгрунтям дослідження є теоретичні розробки та наукові концепції зарубіжних науковців і практиків у галузі журналістики та кіномистецтва.
  Повний текст PDF - 172.713 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Коробко В.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Коробко В. І. Драматургія в телевізійному документальному фільмі / В. І. Коробко // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2019. - № 1. - С. 28-32. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2019_1_6.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського