Наукова періодика України Держава та регіони


Нетреба М. М. 
Теоретико-методологічні аспекти дослідження візуалізації інформації як засобу поширення ділової преси / М. М. Нетреба, І. Я. Кащишин // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2017. - № 3. - С. 35-39. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2017_3_8
Розглянуто теоретико-методологічні аспекти візуалізації інформації в діловій пресі та їх вплив на збільшення аудиторії якісних видань. Вивчення ділової журналістики є перспективним напрямом наукових пошуків і досліджень. Це пов'язано з активним розвитком цього сегмента медіаринку. З використанням комплексу теоретичних та емпіричних методів дослідження, зроблено висновок, що графічні способи подачі інформації є додатковим засобом для залучення уваги аудиторії ділових видань: бізнесменів, держслужбовців та політиків.
  Повний текст PDF - 172.358 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Нетреба М.
 • Кащишин І.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Нетреба М. М. Теоретико-методологічні аспекти дослідження візуалізації інформації як засобу поширення ділової преси / М. М. Нетреба, І. Я. Кащишин // Держава та регіони. Серія : Соціальні комунікації. - 2017. - № 3. - С. 35-39. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drsk_2017_3_8.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського